ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM TÜZÜK

HABER ARA


Gelişmiş Arama
KONGREMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK

KONGREMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Tarih 01 Nisan 2018, 22:43 Editör Harun Aydoğdu

Ayrıntılar ...

1. OLAĞANÜSTÜ KONGREMİZ GERÇEKLEŞTİ

1Nisan 2018 Pazar günü İstanbul Sultangazide bulunan dernek merkezimizde 1. Olağanüstü kongremizi gerçekleştirdik.

Özellikle ilçemiz Çaybaşı’ndan olmak üzere kongremize katılan çok sayıda misafirlerimizle birlikte kahvaltı yaparak başladığımız toplantımız gerçek anlamda bir dost sohbeti havasında gerçekleşti.

Kahvaltının ardından seçim gündemiyle başlayan toplantımız açılış, yoklama saygı duruşu ve İstiklal marşı okunmasından sonra divan teşekkülü oluşturuldu.

Divan kurulu başkanı Çaybaşı İlçe Tarım Müdürlüğünden emekli hemşehrimiz Yakup Som, Divan Kurulu 1. üyesi Esenler Çaybaşı Sosyal Yard. Ve Day.Derneği başkanı Yaşar Çalık 2. Divan kurulu üyesi Sancaktepe İstanbul Çaybaşılılar Dernek Başkanı Erol Bayır, katip üye olarak ise Sultanbeyli İlküvez ve Çevre köyleri eski dernek başkanı Bekir Bayır şeklinde seçildiler.

4. dönem dernek başkanımız Zeynel Çalık mazereti nedeniyle bulunamadığı için genel sekreter Yaşar Halıcı tarafından geçmiş dönem yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması, yönetim ve denetleme kurullarının ibrası ile kararların oylanması gerçekleştirildi.

İbraların gerçekleştirilmesi ve kararların oylanmasının akabinde yeni yönetim kurulu, denetleme ve disiplin kurullarının seçimlerine geçildi.

Seçime tek listeyle girildi. Veysel Karayiğit başkanlığındaki liste üyelerin tamamının oylarını alarak derneğimizin 5. Yönetim kurulunu kurmuş oldular.

Seçimden sonra Kurucu, Onursal, 1. ve 2. Dönem dernek başkanımız Mustafa Aydoğdu söz aldı. Mustafa Aydoğdu yeni yönetimi tebrik ederek başladığı konuşmasında birlik beraberlik ve destek mesajları verdi.

Derneğimizin kurulmasında ve yönetilmesinde ilk günden beri büyük emeği bulunan 3. Dönem dernek başkanımız Tahsin Halıcı ise yaptığı konuşmasında derneğimizin kat ettiği yolu, dernekçilik konusunda yapılanları ve yapılabilecekleri belirtti. Yeni seçilen dernek başkanımıza güvendiğini belirten Tahsin Halıcı tüm üyelerimizin ve kendisinin desteğinin tam olduğunu ve başarılı olunacağına inandığını söyledi.

Üyelerimizin tamamının oyunu alarak 5. dönem dernek başkanlığına seçilen Veysel Karayiğit ise teşekkür ederek başladığını konuşmasında; sorumluğumun bilincindeyim, bu zorlu görevde üyelerimiz ve ekibimle birlikte önemli faaliyetlere imza atacağıma inanıyorum. Mustafa Aydoğdu, Tahsin Halıcı ve Zeynel Çalık başkanlarımızın belli bir noktaya taşıdığı derneğimizi daha üst kademelere çıkaracağız dedi.

5. Kongremizde aramızda bulunan Çaybaşı İlçe Tarım Müdürlüğünden emekli hemşehrimiz Yakup Som, Esenler Çaybaşı Sosyal Yard. Ve Day.Derneği başkanı Yaşar Çalık, Sancaktepe İstanbul Çaybaşılılar Dernek başkanı Erol Bayır, Sultanbeyli İlküvez ve Çevre köyleri eski dernek başkanı Bekir Bayır ve isimlerini zikredemediğimiz çok sayıda misafirimize ayrı ayrı teşekkürler ediyoruz.

Bu haber 343 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

DERNEK HABERLERİ

16 MART 2019 TARİHLİ PROĞRAMIMIZ

16 MART 2019 TARİHLİ PROĞRAMIMIZ Ayrıntılar ...

HÜSEYİN SEMİZ DERNEĞİMİZDE

HÜSEYİN SEMİZ DERNEĞİMİZDE Ayrıntılar ...
Mustafa Çalık Mustafa Çalık
DERNEKLERİN ÖNEMİ
Mustafa Aydoğdu Mustafa Aydoğdu
ORDU ÇAYBAŞILILAR DERNEĞİ

ANKET

PROĞRAMLARIMIZDAN EN BEĞENDİĞİNİZ HANGİSİDİR.
Tüm Anketler

HAVA DURUMU - ORDU

ORDU

ZİYARETÇİ BİLGİLERİ

»Aktif 14  
»Bugün 922  
»Toplam 1147948  
Sayın Ziyaretçimiz
»IP'niz | 54.198.92.22
» Bu sitemizi ziyaretiniz

Her hakkı Ordu Çaybaşılılar Derneğine aittir izinsiz kullanılamaz.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi