KAYMAKAMLARIMIZ


Açıklama: Kaymakamlarımız
Kategori: ÇAYBAŞI
Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2009
Geçerli Tarih: 28 Kasım 2021, 22:45
Site: Ordu Çaybaşılılar Derneği
URL: http://localhost/haber/haber/20-caybasi-kaymakamlarimiz.html


KAYMAKAMLARIMIZ

NO

ADI SOYADI

BAŞLAMA

BİTİŞ

1 Fatih ŞAHİN 09.08.1991 04.10.1993
2 Süleyman ERDOĞAN 03.01.1994 04.09.1995
3 Ömer Lütfi YARAN (Vekil) 22.12.1995 27.02.1996
4 Bilal BOZDEMİR (Vekil) 29.02.1996 16.08.1996
5 Oğuz ÇELİKHATİPOĞLU 19.11.1996 21.08.1997
6 Fatih KOCABAŞ 15.12.1997 24.11.1998
7 Yavuz GÜNER (Vekil) 11.06.2001 20.09.2001
8 H. Engin SARIİBRAHİM (Vekil) 04.03.2002 05.11.2002
9 Mustafa KUTLU (Vekil) 18.03.2004 23.04.2004
10 Mehmet Fatih ÇİÇEKLİ (Vekil) 30.11.2004 07.02.2005
11 Harun SARIFAKIOĞULLARI 07.02.2005 02.10.2005
12 Mehmet Ali GÜRBÜZ (Vekil) 10.10.2005 02.11.2005
13 Muhammed Lütfi KOTAN 14.04.2006 24.10.2007
 14 Numan Tahir ŞİMŞEK   25.03.2008