MUSTAFA ÇALIK'TAN BAYRAM MESAJI


Açıklama: İSTANBUL ÜNYESPOR ASBAŞKANINDAN BAYRAM MESAJI
Kategori: GENEL
Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2013
Geçerli Tarih: 03 Aralık 2022, 15:30
Site: Ordu Çaybaşılılar Derneği
URL: http://localhost/haber/haber/250-genel-mustafa-calik39tan-bayram-mesaji.html


İSTANBUL ÜNYESPOR ASBAŞKANINDAN BAYRAM MESAJI

 

Millet olarak büyük önem verdiğimiz, kardeşlik, dostluk, sevgi ve saygı duygularını paylaştığımız dini ve milli bayramlar; millet olma şuuruna ermenin temeli ve sosyal hayatımızın merkezini oluşturan önemli günlerden biri olan mübarek Kurban Bayramına ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

 

Bayramların toplumsal hayatımıza ve geleneklerimize bu zamana kadar çok önemli katkıları olmuştur. Halkımız da yoğun olarak görülen birlik, beraberlik ve paylaşma gibi güzel özellikler, bayramlar vesilesi ile daha da perçinlenmektedir. Bu güzel gelenekleri ile ülkemiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada sarsılmaz bir biçimde güçlenmeye ve ilelebet bir ve bağımsız kalmaya devam edecektir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle; ülkemizin birlik ve beraberlik içinde daha müreffeh olmasını, milletimizin sağlık ve saadetini Yüce Allah’tan niyaz ediyor, tüm Müslüman kardeşlerimizin ve hemşerilerimizin barış, huzur, sağlık ve mutluluk içerisinde daha nice bayramlara ulaşabilmesini diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.    

 

 

Mustafa ÇALIK

İstanbul Ünyespor Asbaşkanı