1 NİSAN 2017 TARİHLİ PROGRAMIMIZ


Açıklama: Ayrıntılar ...
Kategori: DERNEK HABERLERİ
Eklenme Tarihi: 02 Nisan 2017
Geçerli Tarih: 23 Şubat 2019, 19:08
Site: Ordu Çaybaşılılar Derneği
URL: http://localhost/haber/haber/316-dernek-haberleri-1-nisan-2017-tarihli-programimiz.html


1 NİSAN 2017 TARİHLİ PROGRAMIMIZ

Geleneksel hale getirdiğimiz programlarımız devam ediyor.

Derneğimiz 1 Nisan 2017 Cumartesi akşamı dernek merkezimizde misafirlerini her zamanki gibi muhteşem bir programla ağırladı.

İkram sahipliğini kıymetli hemşehrimiz Mevlüt Kodal’ın yaptığı programımıza ilgi çok yüksekti.

Derneğimizde yaptığımız program önceki toplantılarımızda olduğu gibi kıymetli hocamız Selim Çalık Hocamızın Kur’an-ı Kerim tilavetleri ve dualarıyla başladı.

Bu haftaki proğramımızda İstanbul milletvekilimiz sayın Aziz Babuşcu misafirimiz oldu. 16 Nisan 2017 Pazar günü gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı yönetim sistemiyle ilgili referandum için derneğimizi ziyaret eden Babuşcu neden evet denmesi gerektiğini anlattı.

Sohbetlerin ardından yöresel yemek ikramına geçildi.

Geleneksel Kuran-ı Kerim ve yemekli sohbet programımızda Ak Parti sultangazi ilçe Başkanı Suzan Dağlar Civan ve yönetim kurulu, Atışalanı Çaybaşı Sosyal Yard. ve Day. Derneği’nden, Sancaktepe İstanbul Çaybaşılılar Derneği’nden ve Sultangazi Ordulular Derneği’nden temsilciler de bizi yanlız bırakmadılar. Ayrıca İstanbul içinden ve dışından çok sayıda Çaybaşılı hemsehrimiz de bizimle birlikte bu özel proğramda yer aldılar.

Konuşmaların ardından üyelerimiz bir araya gelmiş olmanın verdiği hasretle koyu sohbetlere daldılar. İkramlar çaylarla devam etti.

Derneğimizde yaptığımız programlarda bizi yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize ve üyelerimize çok teşekkürler ediyor yeni çalışmalarımızda tekrar buluşmak istiyoruz.

Resimler ve videolar : https://www.facebook.com/caybasililar/