2017 PİKNİK ŞÖLENİMİZ


Açıklama: 21 Mayıs Pazar günü 8. sini düzenlediğimiz ...
Kategori: DERNEK HABERLERİ
Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2017
Geçerli Tarih: 23 Şubat 2019, 19:06
Site: Ordu Çaybaşılılar Derneği
URL: http://localhost/haber/haber/325-dernek-haberleri-2017-piknik-solenimiz.html


2017 PİKNİK ŞÖLENİMİZ

21 Mayıs Pazar günü 8. sini düzenlediğimiz geleneksel piknik şölenimizi gerçekleştirdik.

Sabah saatlerinden öğle asaatlerine kadar yoğun yağmur yağışı olmasına rağmen İstanbul’dan, çevre illerden ve memleketimizden çok sayıda misafirimizin katılmış olduğu pikniğimiz tam anlamıyla şölen havasında gerçekleşti.

Hemşerilerimiz İstanbul’da Kemerburgaz Belgrat ormanı Kömürcübendi mesire alanındaki pikniğimize erken saatlerden itibaren gelmeye başladılar.

Yağmurdan korunmak için çadırlarını yanlarında getiren her ne olursa olsun bu pikniği yapalım diyen çaybaşılı hemşerilerimizle akıllara kazınacak güzel bir gün yaşadık.

Kahvaltılar yağmur altında yapıldı. Çayları yağmurlu bir günde fındık bahçesindeyiz edasıyla içtik. Gerçek manada keyifli bir gün oldu.

Pikniğimiz dost sohbetleriyle devam ederken katılımcı ailelere çekilişle çeşitli hediyeler verildi. Pikniğimize katılan ailelere çekilişle 300’ün üstünde hediye dağıtıldı.

Geleneksel olarak her pikniğimizin olmazsa olmazı keşkek ağalığını karşısına rakip çıkmayan derneğimizin kurucularından ve kuruluşundan bugüne kadar tüm yönetimlerde yer alan yönetim kurulu üyemiz Veysel Karayiğit aldı. Piknik ağamız Veysel Karayiğit Ahmet Çalık ile İdris Uzun’un aileleri tarafından hazırlanan büyük bir kazan dolusu keşkeği satın alarak pikniğe katılan tüm misafirlerimize ikram etti.

Pikniğimize yoğun programı dolayısıyla katılamayan Ordu büyükşehir belediye başkanı Enver Yılmaz telgraf göndererek tebriklerini iletti. Çaybaşı belediye başkanımız İsmet Yanık yine çok yoğun programına ara verip Ankara’dan gelerek pikniğimize iştirak etti. Belediye Başkanımız yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajları verdi. Sultanbeyli’de bulunan İlküvez ve Çevre Köyleri Derneği başkanı Şevki Bayır ve yönetim kurulu üyeleri, Sancaktepe’de bulunan İstanbul Çaybaşılılar Derneği başkan yardımcısı Hayati Efil ve yönetim kurulu üyeleri ve Çaybaşı’ndan gelerek gece piknik alanımızda nöbette olan dernek başkanımızı ve yönetimini ziyaret eden Çaybaşı Merkez Mahalle muhtarımız Mustafa Akbaş programımıza katıldılar. Her birine ayrı ayrı gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ayrıca bu özel piknik alanını derneğimize tahsis edip pikniğimizde de yanımızda yer alan Belgrat ormanı milli parklar sorumlusu hemşerimiz Berkant Korkmaz beye çok teşekkür ediyoruz.

Pikniğimizin hazırlığı aşamasında maddi manevi desteğini esirgemeyen yönetim kurulu üyelerimiz ayrı ayrı teşekkürü hak ediyorlar. Özellikle derneğimiz için her yıl keşkek hazırlayarak bu geleneği sürdürmemize büyük emeği geçen İdris Uzun’a, bu yıl keşkeği biz yapacağız diyerek sorumluluk alan Ahmet Çalık’a hediyelerin temin edilmesinde büyük emek veren Sedat Yeşilyurt’a, ikramları ve hediyeleri hazırlayarak ortaya çıkabilir duruma getiren Yaşar Halıcı’ya ne iş düşerse büyük keyif ve güler yüzüyle koşan eski dernek başkanımız Tahsin Halıcı’ya, 2017-2018 dönemi piknik ağamız Veysel Karayiğit’e, gayretiyle derneğimize güç katan Nizamettin Güneş’e, yönetim kurulumuza katıldığı günden beri azimle çalışmalara katılan Avukat Ramazan Abay’a, hiçbir zaman bizden desteğini esirgemeyen Selçuk Halıcı’ya, derneğimizin sosyal medya editörlüğünü yapan resim ve haberleriyle tanıtımımıza katkı sağlayan Harun Aydoğdu’ya, pikniğimizin sunuculuğunu yaparak her daim olduğu gibi yanımızda olan hemşerimiz Nihat Çalık’a gerek iş hayatı gerekse siyaset içindeki yoğun temposunda derneğimizi de hiç yalnız bırakmayan verilen her görevi severek isteyerek yerine getiren Mustafa Çalık’a ve tüm bu özel insanları bir araya toplamayı bilen, bu işlerin hepsini ve daha fazlasını yapmak için severek çalışan dernek başkanımız Zeynel Çalık’a teşekkürler ediyoruz.

Teşekkürün en büyüğünü pikniğimize katılan tüm ailelerimize, üyelerimize, dostlarımıza ve misafirlerimize gönderiyoruz.

Yeni organizasyonlarımızda tekrar buluşmayı ümit ediyoruz.

 

Resimler için : https://www.facebook.com/caybasilar